PL EN DE FR UA

O inwestycji

 

Szukasz dobrego miejsca do życia?
No to zwolnij i zobacz. Oto Ostoja Spokoju

 

Co zastaniesz w Ostoi Spokoju?
Wyjątkowe osiedle luksusowych, ale przystępnych cenowo domów w zabudowie bliźniaczej oraz nowoczesny i komfortowy blok mieszkalny na 31 mieszkań. To wyjątkowe miejsce w Starogardzie Gdańskim, gdzie na własnej skórze odczujesz bliskość natury, a jednocześnie zawsze będziesz blisko centrum.

Lokalizacja na miarę marzeń
Park Kocborowski na wyciągnięcie ręki robi wrażenie. Możesz poczuć, że żyjesz z dala od zgiełku, ale – spokojna głowa – doskonale poznaliśmy Twoje potrzeby, więc wiemy, że chcesz być jednocześnie blisko miasta. Dlatego Ostoja Spokoju znajduje się tylko kilka minut jazdy od centrum.

Ostoja Spokoju – domy
Zobacz domy, które są tak samo dobrze dopasowane do Ciebie, jak cala inwestycja. Ostoja Spokoju to klimatyczne miejsce z własnym ogródkiem –dokładnie takie, w jakim chciałoby się spędzić najważniejsze chwile w życiu.
Zobacz ofertę domów>

Ostoja Spokoju – mieszkania
A jeśli szukasz mieszkania 2, 3 lub 4-pokojowego, to zwróć uwagę na budynek wielorodzinny, który stylistycznie i funkcjonalnie dopełnia unikalną przestrzeń osiedla. Zobacz plany mieszkań i wyobraź sobie, jak je zaaranżujesz na swoje potrzeby. Wolisz balkon czy może własny ogródek?

 

Ostoja Spokoju to spełnienie marzeń o idealnym miejscu do życia.
To także świetna inwestycja, którą w przyszłości będzie można sprzedać z zyskiem!

Chcesz wiedzieć więcej?
Potrzebujesz porozmawiać? Daj nam znać! Wypełnij krótki formularz, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak tylko będziemy mogli.

Spacer Wirtualny 360 3D


Zobacz tutaj

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszego osiedla Ostoja Spokoju? Skorzystaj z wygodnego formularza on-line. Odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka prywatności.