PL EN DE FR UA

Lokalizacja

Lokalizacja

Osiedle położone jest przy ulicy Kryzana. Łączy w sobie zalety podmiejskiego spokoju z bliskością centrum Starogardu Gdańskiego. Największą zaletą Ostoi Spokoju są zielone tereny, pobliskie lasy oraz zaplecze sportowe dla dzieci i dorosłych. To idealna przestrzeń do życia, wypoczynku dająca nieograniczone możliwości rekreacji, spacerów czy wycieczek po lesie. 

W pobliżu znajduje się szlak bioróżnorodności, świetnie nadający się do spacerów, jazdy na rowerach i rolkach. Na szlaku znajduje się również taras widokowy, z którego można podziwiać panoramę doliny Wierzycy.

Sport i rekreacja

W sąsiedztwie Ostoi Spokoju znajduje się nowoczesne zaplecze sportowe, a w nim:

  • monitorowany plac zabaw

  • siłownia na świeżym powietrzu

  • boisko do koszykówki

  • boisko do siatkówki i piłki nożnej

  • kauczukowa bieżnia

  • tor rolkowy oraz liny wspinaczkowe

Komfort mieszkańców

Zarówno część sportowa, jak i wypoczynkowa posiada liczne ławeczki ustawione przy okalającej plac ścieżce. W zasięgu spaceru znajduje się szkoła podstawowa, apteka oraz sklep spożywczy.

A teraz podsumujmy to!

W Ostoi Spokoju odpoczywasz od miejskiego zgiełku, z dala od hałasu, ale wciąż mając wszędzie blisko. Żyjesz w zgodzie z naturą i masz niesamowicie piękny las na wyciągnięcie ręki. Ty i Twoja rodzina możecie cieszyć się ruchem na świeżym powietrzu na licznych obiektach sportowych. 

 

Natura

Cisza

Blisko centrum

Ogród

Ciesz się unikatowym miejscem na obrzeżach Starogardu Gdańskiego. Zamieszkaj w pobliżu kompleksu leśnego i bajecznych łąk.

Posmakuj życia na kameralnym osiedlu o jedynej w swoim rodzaju architekturze przestrzennej. Trzymaj się z dala od smogu i zgiełku miasta.

Odpoczywaj w ciszy. Jednak gdy zechcesz dojechać do pracy, szkoły czy na zakupy, to pamiętaj, że wszystkie ważne lokacje masz na wyciągnięcie ręki.

Pij poranną kawę we własnym ogrodzie. Swobodnie grilluj z sąsiadami i spędzaj czas z rodziną – to dodatkowe miejsce do wypoczynku i przestrzeń do zabawy dla Twoich dzieci.

 

 

Ostoja Spokoju
point Szkoła Podstawowa 3 min
point Park 50 m
point Przystanek MZK 500 m
point Apteka 500 m
point Sklep spozywczy 500 m
Spacer Wirtualny 360 3D


Zobacz tutaj

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszego osiedla Ostoja Spokoju? Skorzystaj z wygodnego formularza on-line. Odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka prywatności.