PL EN DE FR UA

Proces zakupu

Jak wygląda proces zakupu domu/mieszkania na osiedlu Ostoja Spokoju?


 

1. Uzgadniamy warunki

A konkretnie warunki płatności i szczegółowe warunki umowy. Jesteśmy maksymalnie elastyczni i robimy wszystko, żeby warunki umowy były dla Ciebie jak najbardziej korzystne.

2. Podpisujemy umowę rezerwacyjną

Na tym etapie pobieramy zaliczkę. Jej wysokość ustalamy indywidualnie.

3. Udostępniamy kompletną dokumentację dotyczącą inwestycji

Teraz możesz rozpocząć załatwianie formalności związanych z ewentualnym kredytowaniem zakupu. Zapewniamy również bezpłatną pomoc w uzyskaniu finansowania zakupu domu/mieszkamia.

4. Na życzenie odraczamy termin zapłaty

Jeśli posiadasz mieszkanie czy dom na sprzedaż, możemy odroczyć termin zapłaty za nową nieruchomość do czasu sprzedaży starej, ustalając konkretny termin odroczenia zapłaty.

5. Podpisujemy umowę deweloperską

Jest ona sporządzana w formie aktu notarialnego z wpisem roszczeń kupującego do księgi wieczystej. Ponosisz połowę kosztu umowy deweloperskiej. Wszelkie wpłaty z tytułu umowy deweloperskiej są gromadzone na bankowym rachunku powierniczym, dlatego nad bezpieczeństwem całej transakcji czuwa dodatkowo bank.

6. Odbiór domu/mieszkania i podpisanie umowy przenoszącej własność nieruchomości na kupującego 

Odbiór domu/mieszkania następuje po zrealizowaniu inwestycji. Po podpisaniu umowy przenoszącej własność nieruchomości na kupującego jesteś już szczęśliwym posiadaczem/posiadaczką nowego domu/mieszkamia. Koszt umowy ponosi nabywca nieruchomości. 


Jesteśmy Twoją ostoją i możesz na nas zawsze polegać.
Na każdym etapie służymy pomocą i radą.

Spacer Wirtualny 360 3D


Zobacz tutaj

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszego osiedla Ostoja Spokoju? Skorzystaj z wygodnego formularza on-line. Odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka prywatności.